Kolor jest tym, co bezwzględnie nadaje tonu każdej stylizacji. Niezależnie od kroju, wybierając dany kolor, możemy poczuć się wyjątkowo oraz stosownie do okazji. Jakie kolory najlepiej sprawdzą się w sezonie wiosenno-letnim 2018?
Wiosna powita wszystkie miłośniczki mody lekkimi i delikatnymi kolorami, które jak żadne inne przypominają o świecie budzącym się ponownie do życia.

Biznesowe stylizacje

Pudrowe róże jest kolorem, który doskonale sprawdzi się w biznesowej stylizacji w połączeniu z szarością bądź bielą. Subtelny odcień różu znakomicie sprawdzi się również w dodatkach, dodając szyku oraz lekkiej zmysłowości. Pudrowy róż znakomicie komponuje się z delikatnymi barwami. Idealnym połączenie tworzy z dyskretnym odcieniem błękitu, zapewniając dziewczęcą i wyjątkowo świeżą stylizację. Swoją stylizację można ułożyć na stronie https://www.e-bielizna.pl/. Pudrowy róż rewelacyjnie sprawdzi się jako kolor bazowy outfitu na spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną.

Żółty w modzie

Na pierwszy plan wysuwa się także żółty w przeróżnych odcieniach. Intensywny, żonkilowy można śmiało zestawiać z odcieniem głębokiego błękitu, tworząc intensywne i z pewnością niebanalne połączenie. Żółty jest kolorem idealnie wpisującym się w nadchodzącą wiosnę, można zatem bez wahania eksperymentować z jego noszeniem. Dla miłośniczek kontrastów znakomitą propozycją jest zestawienie żółci z odcieniami fioletu – uzyskujemy wówczas połączenie niezmiernie ciekawe, cechujące się dużą oryginalnością. To propozycja dla miłośniczek nasyconych barw, nietuzinkowych i z głową pełną szalonych pomysłów, gotowych zrealizować je od zaraz.

Czerwień obowiązkowo

Czerwień jest kolejną barwą, której nie może zabraknąć tej wiosny. Jest to kolor popularny od wielu sezonów, który co chwilę powraca, zasłużenie święcąc tryumfy. Jej intensywność sprawia, iż można ją nosić wedle upodobania – zarówno na co dzień, jako intrygujący element pojawiających się w dodatkach, jak i od święta, gdy mamy pełną dowolność wyboru stylizacji. Czerwień jest kolorem dla kobiet zdecydowanych, które znakomicie odnajdują się w mocnych kolorach, nie boją się również eksperymentować z modą. Dlatego warto tworzyć nieoczywiste, kontrastujące połączenia, zestawiając czerwień z zielenią bądź turkusem. Warto pamiętać, że im bardziej nieoczywiste zestawienie kolorów, tym bardziej oryginalna stylizacja.